W swojej dotychczasowym doświadczeniu pracowaliśmy dla firm z branż takich jak: IT, budownictwo, media, biotechnologia, medycyna, produkcja spożywcza.

Aktualnie mamy przyjemność pracować dla :
AEDES S.A.
Aedes S.A. jest firmą świadczącą wysokiej jakości kompleksowe usługi budowlano-montażowe (w szczególności średnich obiektów mieszkaniowych oraz małych obiektów handlowych i biurowych) obejmujące prowadzenie robót zasadniczych aż po przekazywanie do eksploatacji gotowych, wyposażonych obiektów. 

Od dnia 18 czerwca 2012 roku Aedes S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.

REFERENCJE
MEDIAN POLSKA S.A.
Median Polska S.A. jest firmą technologiczną, która działa w czterech obszarach: sprzedaży tkanin i mediów graficznych, produkcji systemów wystawienniczych, materiałach dla kryminalistyki oraz produktach dla bibliotek i archiwów. Od dnia 31. grudnia 2011 roku Median Polska S.A. jest spółką notowaną na rynku NewConnect prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A.
FABRYKA KONSTRUKCJI DREWNIANYCH S.A.
Fabryka Konstrukcji Drewnianych S.A. wykonuje drewniane konstrukcje wielkogabarytowe oraz wszelkie komponenty i elementy architektoniczne oparte o ten budulec. Spółka tworzy z drewna klejonego także konstrukcje wykorzystywane podczas budowy takich obiekty takie jak baseny, hale sportowe, obiekty o specjalnym wykorzystaniu (np. magazyny soli drogowej), obiekty dla rolnictwa. Firma zajmuje się także realizacją domków jednorodzinnych oraz niewielkich elementów zabudowy ogrodwej jak np. altany. Fabryka Konstrukcji Drewnianych oferuje kompleksowość usług począwszy od przygotowania projektu do przekazania gotowego obiektu.
 
Od dnia 21. marca 2013 roku Spółka jest notowana na alternatywnym rynku akcji Giełdy Papierów Wartościowych - Newconnect.  Zaś od dn. 7. pażdziernika 2013 r. obligacje Fabryki Konstrukcji Drewnianych S.A. notowane są na rynku Catalyst. 
sprawdź nas

Dowiedz się,
co możemy zrobić
dla Twojej Firmy.